W walentynkowy wieczór, spektakl „La Bombe”

W walentynkowy wieczór, spektakl „La Bombe”

13 lutego, 2022 Wyłączono przez admin

W walentynkowy wieczór, 14 lutego o godz. 19:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl „La Bombe” w reżyserii Sambora Czarnoty.

 

 

Spektakl „La Bombe” to francuska sztuka z błyskotliwym, ciętym dialogiem. To historia małżeństwa poszukującego z ogromnym zaangażowaniem nowej siły i energii, która wzmocniłaby ich związek, choć dotychczas wszystkie teorie zawiodły. Dają sobie kolejną szansę i postanawiają podczas urlopu na malowniczej Korsyce odnaleźć iskrę do dawnej płomiennej miłości.

Towarzyszy temu przyjaciel rodziny, który pod maską przebojowego uwodziciela kryje swoje niepewności i porażki. Zawsze można na niego liczyć, zawsze służy wsparciem i dodaje otuchy. Dynamiczne wydarzenia nabierają rozmachu wraz z pojawieniem się młodziutkiej opiekunki do dzieci. Zaczyna się intryga pełna niedomówień i sytuacji zdominowanych przez podejrzliwość głównej bohaterki przeżywającej baby blues – wybuchowej i chorobliwie zazdrosnej. Do tego dochodzą gesty serdeczności i ciepłych uczuć pełnej wdzięku i naturalności zjawiskowej Sam, które nie zawsze bywają dobrze interpretowane.

La Bombe to historia nieobojętna i wiarygodna, która może dotyczyć wielu z nas. La Bombe to śmiech przez łzy, poczucie bezsilności i eksplozja radości naszych bohaterów. Chęć zaistnienia jako lepsza wersja samego siebie i niespodziewany wpływ epizodu sprzed lat na przyszłość.

Wszystko to ze szczęśliwym zakończeniem w oprawie z pobudzającą zmysły wyśmienitą grą aktorską i francuską muzyką w tle korsykańskiego zachodzącego słońca.

Obsada:
Caroline: Katarzyna Glinka
Sam: Karolina Sawka
Stephane: Radosław Pazura
Alban: Michał Rolnicki

Autor: Carole Greep
Reżyseria: Sambor Czarnota
Producent: IDEA ART Hubert Ziętala
Tłumaczenie: Beata Geppert
Scenografia: Witold Stefaniak
Kostiumy: Aneta Suskiewicz

Rezerwacje i bilety dostępne w kasie CKiS tel. 25 794 31 89 oraz online: https://biletyna.pl/event/view/id/209930

Przedstawienie wyróżnione zostało nagrodą publiczności podczas IX Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów „Sztuka plus Komercja”.

Content retrieved from: https://siedlce.pl/aktualnosci/2022/aktualnosci-02-2022/w-walentynkowy-wieczor-spektakl-quot-la-bombe-quot#nav.