Koncert Olgi Szomańskiej z okazji Dnia Kobiet

Koncert Olgi Szomańskiej z okazji Dnia Kobiet

16 lutego, 2022 Wyłączono przez admin

 

Olga Szomańska wróciła z nowym solowym albumem. W listopadzie 2021 roku odbyła się oficjalna premiera autorskiej płyty „Ja lubię”.

 

 

 

8 marca 2022 r. (wtorek), godz. 19:00Sala widowiskowa „Podlasie” MOK, ul. Sienkiewicza 63

Na krążku znajduje się 14 premierowych utworów o zróżnicowanym charakterze muzycznym. Piosenki stanowiące bardzo osobistą wypowiedź artystki, tworzą jednocześnie uniwersalne historie, w których każdy z pewnością odnajdzie część siebie.

Energia, siła, radość, spokój, mądrość, tęsknota – to tylko niektóre z wachlarza uczuć, którymi dzieli się z nami artystka. Ta płyta nie jest jak każda… jest wyjątkowa i niezwykle kolorowa, tak jak jej autorka. Na słuchaczy płyty czekają niezwykłe muzyczne niespodzianki – duet z Kubą Badachem, utwory wykonane wspólnie z zespołem Dagadana i chórem Gospel Rain, czy też nieznana piosenka Włodzimierza Szomańskiego (taty Olgi) w mistrzowskiej aranżacji Adama Sztaby .

Podczas koncertu usłyszymy również wybrane utwory z płyty „Nówka” w całkowicie nowych aranżacjach Jacka Subociałło.

Olga Szomańska jest wokalistką i aktorką, laureatką SuperJedynki Festiwalu w Opolu, Grand Prix Festiwalu Jedynki w Sopocie oraz Festiwalu Top Trendy za piosenkę „Niech mówią, że to nie jest miłość”, Srebrnej Twarzy VI edycji popularnego programu rozrywkowego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz Teatralnej Nagrody Muzycznej im. Jana Kiepury dla Najlepszej Wokalistki Musicalowej 2017.

Kilkuletnia współpraca z Piotrem Rubikiem oraz Zbigniewem Książkiem zaowocowała nagraniem płyt z oratorium „Tu es Petrus” oraz „Siedem Pieśni Marii”. Jako pierwsza polska wokalistka wystąpiła w duecie z Andreą Bocellim.

Szerokiej publiczności znana z roli Marzenki Laskowskiej w serialu „M jak miłość”, a od niedawna możemy ją również oglądać w jednej z głównych ról w serialu „Tatuśkowie”.

Content retrieved from: https://siedlce.pl/aktualnosci/2022/aktualnosci-02-2022/koncert-olgi-szomanskiej-z-okazji-dnia-kobiet#nav.