Piękna i czysta plaża w Dźwirzynie

Dźwirzyno to wioska leżąca w województwie zachodniopomorskim. Cieszy się wyjątkowymi walorami naturalnymi, ponieważ w jej okolicy położone jest także Jezioro. Dzięki temu, wyróżnia się wśród innych miejscowości turystycznych nad morzem. Wieś, jest wyjątkowo atrakcyjna przede wszystkim dla miłośników sportu i aktywnego wypoczynku ale także dla osób pragnących ciszy, spokoju i kontaktu z naturą.

W Dźwirzynie warto odwiedzić jezioro Resko Przymorskie (więcej) – jest sporym zbiornikiem wodnym połączonym z Morzem Bałtyckim. Na jego terenie znajduje się port rybacki oraz przystań. Spacerując brzegiem możemy skorzystać z usług licznych punktów gastronomicznych. Można w nich skosztować smaczny posiłek po aktywnie spędzonym dniu. Warto odwiedzić również popularną wypożyczalnię sprzętów. Znajduje się na terenie jeziora, jest zaopatrzona w kajak, rower wodny czy łódź. To idealne miejsce dla miłośników wodnych krajobrazów, jak i wędkarzy. Okoliczne wody bogate są w przeróżne gatunki ryb.

Plaże – w nawet w najgorętszym sezonie wakacyjnym są czyste i niezbyt zatłoczone. W okresie najbardziej obleganym przez turystów – są strzeżone, co czyni je dobrym miejscem dla rodzin z dziećmi. Będąc w Dźwirzynie, warto zapoznać się z zieloną ścieżką – to trasa o długości około 1600 metrów. Na całej długości jest rozstawione 15 stacji ćwiczeniowych. To idealne miejsce dla osób pragnących dbać o dobrą kondycję podczas urlopu. Dźwirzyno, dzięki wielu atrakcjom cieszy się bardzo dużą popularnością. Z uwagi na gościnność i uprzejmość gospodarzy wioska posiada duże zainteresowanie ze strony turystów. Dzięki komfortowym warunkom kwater prywatnych i pensjonatów (zobacz) są bardzo dobrym miejscem na zasłużony odpoczynek po dniach pełnych wrażeń. Zapraszamy do rezerwacji noclegu już dziś.  Zabierając ze sobą rodzinę lub przyjaciół brak nudy gwarantowany.

Piękne plaże i moc wyjątkowych atrakcji czekają. Niezapomniane krajobrazy zachwycą oko nawet najbardziej wymagających. Możliwość spojrzenia na nie z innej perspektywy – z łódki na jeziorze, wydaje się być wyjątkowo interesująca. Okoliczny ośrodek sportu, punkty gastronomiczne, piasek i piękne krajobrazy – z pewnością zagwarantują wyjątkowo przyjemny urlop.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *