Dębki – aktywnie nad morzem

Dębki to idealne miejsce na spędzenie urlopu. Piękna, piaszczysta plaża, która przyciąga wielu turystów jest perfekcyjna na całodzienne odpoczywanie na leżaku, czytanie książek, no i oczywiście „łapanie” opalenizny. To wprost niezwykłe jak bardzo można się zrelaksować, słuchając kojącego brzmienia morskich fal. Jednakże Dębki to nie tylko plaża, mimo że tak piękna. Przyjeżdżając tutaj można odwiedzić laserowy paintball. Dobrze, żeby uczestnik tej atrakcji miał ukończone 8 lat, jednak jest to zabawa dla każdego, nie ma górnej granicy wiekowej. To świetna rozrywka, która perfekcyjnie służy integrowaniu się. Nie można również nie zauważyć, iż to ogromna frajda, połączona także z aktywnością fizyczną. Jeżeli chcemy połączyć przyjemne z pożytecznym to wbrew pozorom laserowy paintball jest idealnym rozwiązaniem. Dodatkowym atutem tej atrakcji jest fakt, że na końcu starcia wyświetlane są wyniki, więc każdy ma pełną świadomość jak sobie poradził.

W Dębkach istnieje także możliwość udania się w spływ kajakiem rzeką Piaśnicą. Czas trwania tej atrakcji oscyluje w okolicach 2,5 godziny, jej długość zaś to 7 kilometrów. To bardzo ciekawy sposób na spędzenie czasu, podobnie jak wymieniony powyżej laserowy paintball, spływ jest przyjemnością połączoną z aktywnością fizyczną, choć oczywiście rządzącą się innymi prawami. Nie można też zapominać, iż udając się w spływ mamy kontakt z naturą. A przy okazji kontaktu z nią, warto zauważyć, iż w oddalonym o około 20 kilometrów Władysławowie znajduje się Muzeum Motyli. Jest to miejsce, które bezdyskusyjnie zainteresuje nie tylko młodszego, ale także starszego turystę. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że o ile dorosły miło spędzi czas w tym miejscu i nie będzie żałował pozostawionych tutaj pieniędzy, o tyle dzieci wręcz nie będą chciały go opuścić, zafascynowane wpatrując się w skrzydlatych znajomych.

Dębki są idealnym miejscem na spędzenie wakacji. Jeżeli chcemy wybrać się w miejsce, które warto zobaczyć, a w którym nie natkniemy się na milion turystów to ta miejscowość położona w województwie pomorskim jest wprost idealna. Cena noclegu też nie powinna stanowić problemu, gdyż pieniądze, które trzeba przeznaczyć na zakwaterowanie nie są kosztem bardzo uszczuplającym portfel.  Możemy tutaj wylegiwać się na plaży całymi dniami, jeżeli tylko mamy na to ochotę. Ale nie musi to być jedyna forma naszego wypoczynku, albowiem w miasteczku oraz jego okolicach znajduje się wiele interesujących atrakcji.

Jedno przemyślenie nt. „Dębki – aktywnie nad morzem

  1. Dębki to fajne miejsce nie tylko na plażowanie i pływanie w morzu, niezwykle ciekawe są okoliczne szlaki spacerowe:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *